O mně

Profesně jsem osobní koučka s využitím NLP a průvodkyně životní změnou, je to práce, která mě naplňuje, kde uplatňuji své dary empatie, jemnosti a intuice, neustále procházím dalším vzděláváním nejen v oblasti osobního rozvoje. V soukromém životě jsem mámou dvou synů v domácím vzdělávání. Na tuto cestu jsem se vydala, protože věřím, že posuzování, nevyžádané hodnocení a srovnávání děti v jejich jedinečnosti nepodporuje. Každý jsme originál, jen na to v dětství zapomeneme, když se snažíme nacpat do všech tabulek a očekávání a poté v dospělosti znovu hledáme kým vlastně jsme.

Hlavu si čistím už téměř tři desetiletí u koní, kde nacházím hloubku a propojení, které využívám i v dalších oblastech života.

Ráda vám na vaši cestu pomůžu posvítit s vysokou empatií, bez souzení. Věřím, že každý jsme tím nejlepším odborníkem sám na sebe. Uvnitř už odpovědi dávno máme, jen je často přes každodenní shon a stres nevidíme. S jemností, pomocí otázek a technik vám pomůžu odsunout mlhu a uvidět odpovědi na vaší jedinečné cestě. Dovolte si rande se sebou samým a těšte se na spoustu AHA momentů.

"Změna je vždy možná" ať se ocitáme v jakékoliv situaci, cesta je vždy před námi, jen ji někdy potřebujeme pomoci uvidět.